Inspectrum S.C.

Instalacje

Domofony i Wideodomofony

Oferujemy Państwu usługi instalacji, modernizacji i konserwacji systemów domofonowych i wideodomofonowych. Proponujemy zawsze najnowsze i sprawdzone rozwiązania zapewniające nowoczesny wygląd i niezawodną technologię. Doradzamy w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania.

Systemy telewizji satelitarnej

Specjalizujemy się w technice http://stevestine.com/about-stevestine-com/ telewizji kablowej i satelitarnej od wielu lat. Nasza oferta obejmuje http://alpineguide.cz/cs--kontaktOranĹžovĂ˝ kompleksowe instalacje od projektu do podłączenia ostatniego odbiornika oraz urządzenia do budowy nowoczesnych systemów teletechnicznych zgodnie z wymogami Klienta. Zgodnie z Rozporządzeniem Budynkowym we wszystkich nowych budynkach wielorodzinnych został wprowadzony obowiązek wykonania is it safe to order prednisone online instalacji teletechnicznych umożliwiający swobodny wybór technologii odbioru telewizji naziemnej, satelitarnej, kablowej, IPTV.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

Oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie kontrola dostępuewidencja czasu pracy. Wykwalifikowana kadra odpowie na Państwa wszystkie pytania z zakresu KD i RCP. Oferujemy szeroki zakres funkcjonalności i zarządzania obiektami na podstawie uprawnień. Naszą specjalnością są elektroniczne systemy wspomagające zarządzanie w firmie oparte na technologii identyfikacji bezstykowej RFID lub kody kreskowe. Jako „klucze” wykorzystujemy spersonalizowane karty dostępowe wykonane techniką offsetową ze znakiem graficznym firmy zamawiającej usługę.

Monitoring i Telewizja przemysłowa (CCTV)

Instalacje systemów dozorowych to nasza specjalność. Wykorzystując najnowsze rozwiązania możemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz rozwiązań i możliwości z wykorzystaniem kamer. Projektujemy i wdrażamy systemy rozległe zintegrowane z systemami bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania pozwalają na automatyczne wykrywanie potencjalnych zagrożeń, zdalne zarządzanie systemem oraz kontrolują określone obiekty. Każdy system projektujemy indywidualnie dla każdego klienta w oparciu o wcześniejszy wywiad na podstawie, którego dobrane zostaną najlepsze rozwiązania. Nasi instalatorzy posiadają obszerną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Na wszystkie wykonane prace wystawiamy wieloletnią gwarancję.

Systemy alarmowe SSWiN

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie energicznego zespołu projektującego zaawansowane systemy alarmowe zabezpieczające osoby i mienie. Oferujemy usługi projektowania, instalowania i serwisu Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWN). Prowadzimy obsługę pogwarancyjną i rozbudowę większości systemów dostępnych na rynku krajowym. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, wykonanie audytu bezpieczeństwa, oceny ryzyka,  wykonania projektów technicznych oraz prac instalacyjnych. Projektując systemy kierujemy się najnowszymi i sprawdzonymi trendami w branży zabezpieczeń.

Systemy alarmowe SSWiN to zespół urządzeń i oprogramowania służących najczęściej zabezpieczeniu danego obiektu lub mienia przed włamaniem (system alarmu włamania) lub pożarem (system przeciwpożarowy).

W systemach alarmu włamania często wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych, przejściach oraz innych miejscach, w których wzbudzenie czujnika spowoduje wywołanie alarmu. System przeważnie uzbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownika.

Systemy alarmowe nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo obiektu (firma, magazyn, dom, garaż itp.).

Często dodatkowym elementem do systemu alarmu włamania jest system antynapadowy, zrealizowany w formie pilota lub ukrytego przycisku alarmowego. Klawiatury kodowe posiadają funkcję wybierania kodu „pod przymusem”, która powoduje uruchomienie systemu alarmu napadu – cichy alarm, wezwanie ochrony.

 

Sieci komputerowe LAN WI-FI

Sieci komputerowe LAN WI-FI to zbiór komputerów i innych urządzeń połączonych ze sobą kanałami komunikacyjnymi za pomocą kabla skrętki, światłowodu lub bezprzewodowo. Umożliwia wzajemne przekazywanie informacji oraz udostępnianie zasobów własnych między podłączonymi do niej urządzeniami, tzw. „punktami sieci”. Każda sieć jest przez nas projektowana w taki sposób aby była bezpieczna oraz bezawaryjna.

Głównym przeznaczeniem sieci komputerowej, ideą dla której została stworzona i wciąż jest ulepszana i rozwijana to ułatwienie komunikacji pomiędzy ludźmi, będącymi faktycznymi użytkownikami sieci. Sieć umożliwia łatwy i szybki dostęp do publikowanych danych, jak również otwiera techniczną możliwość tworzenia i korzystania ze wspólnych zasobów informacji i zasobów danych. W sensie prawnym i w pewnym przybliżeniu, użytkownicy sieci komputerowej są również jej beneficjentami.

Zajmujemy się modernizacją istniejących sieci oraz kompleksowym wykonawstwem infrastruktury sieciowej od projektu po założenie ostatniego gniazda. Zwracamy szczególna uwagę na bezpieczeństwo dokumentów i ważnych danych umieszczonych w stacjach roboczych. Wprowadzamy i zarządzamy uprawnieniami aby ograniczyć dostęp do plików dla konkretnych użytkowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo plików w sieci lokalnej. Tworzymy zaawansowane systemy backupowe umożliwiające przywrócenie kopi zapasowej danego pliku czy nawet całego systemu wraz z ustawieniami programów i wszystkimi plikami z danego dnia oraz konkretnej godziny.

essay writing service
essay writing service
essay writing service
essay writing service
essay writing service
essay writing service
essay writing service
essay writing service
essay writing service
essay writing service